lessphp fatal error: load error: failed to find /unum/web0008/public_html/stabi-seta-zogi.lv/wp-content/themes/theme50745/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /unum/web0008/public_html/stabi-seta-zogi.lv/wp-content/themes/theme50745/style.less Antbūve | žogi, sētas, betona izstrādājumi

Gatavie izstrādājumi

Mēs specializējamies ne tikai žogu un dažādu veidu nožogojumu projektēšanā, izgatavošanā un uzstādīšanā, bet arī gatavās produkcijas tirdzniecībā. Papildus informācija par piedāvātajiem produktiem gatavās produkcijas katalogā.

ic1

Par mums

SIA “Antbūve” ir ģimenes uzņēmums, kas specializējies žogu un dažādu veidu nožogojumu projektēšanā, izgatavošanā, uzstādīšanā un tirdzniecībā.

ic1

Noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu. Līguma paraugs ir apskatāms šeit.

ic1

Piegādes noteikumi

Piegāde tiek realizēta atbilstoši Jūsu vēlmēm. Piegādes cena tiek aprēķināta atbilstoši attālumam, kravas apjomam un transportēšanas veidam.